YOUR PREMIUM
SADDLARY
YOUR PREMIUM SADDLARY

O nás

Jsme Vám, našim zákazníkům, oddáni! To protože víme, že chcete pro sebe a své domácí mazlíčky to nejlepší.
O nás - white

Jak to vše začalo

Vše začíná i končí u našeho milovaného psa, naší fenkou Ellie. Ellie byla vždy inspirací, smyslem a hlavním cílem našeho usilí. A protože jsme nemohli najít obojek, který by jí dokonale padl a vyzdvihl její něžnou duši, rozhodli jsme se pro ni vyrobit vlastní obojek. Takový obojek, který by odrážel její úžasnou povahu! A tak jsme jí v roce 2015 nasadili její první korunku.

O nás - page about img 1
O nás - page about img 2

„Luxusní produkty Dogmount, které rozzáří Vaše dny a dodají i jiskru kráse pouta mezi psem a člověkem.“

O nás

Jsme malá skupina nadšenců do kůže, které kůže jednoduše voní. Nejenže nás baví ji jako surovou držet v ruce a cítit tu neodolatelnou vůni přírody, o to větší zábava je pak tohle všechno přetvářet a uvádět znovu v život. Než se Ellie stala naší Polárkou, naše původní zkušenosti pramenily z původního sedlářského řemesla – zakázkové výroby jezdeckého vybavení pro koně i jezdce. Pak jsme obrátili pozornost k Vám a Vašim čtyřnohým kamarádům, protože si vážíme tohoto jedinečného přátelství mezi lidmi a psy.

„Luxusní produkty Dogmount, které rozzáří Vaše dny a dodají i jiskru kráse pouta mezi psem a člověkem.“

Rádi se o Vás, naše zákazníky, staráme! A to proto, že víme, že pro sebe samé, i své chlupaté přátele, chcete to nejlepší. Toto víte sami nejlépe. To je také důvod, proč se neustále snažíme zlepšovat kvalitu našich výrobků. Vše vyrábíme ručně, některé naše produkty i ručně prošíváme. Pokud je některý z našich výrobků prošívaný strojově, je to uvedeno v popisu výrobku. Díky kombinaci poctivého řemesla a tradičních technik ruční výroby věříme našim výrobkům natolik, že na vše, co šijeme ručně, poskytujeme doživotní záruku.

O nás - page about img 3

Kým chceme být

Práce s kůží byla vždy naší vášní, která nám i zajišťovala každodenní chléb. Naším snem je vyrábět výrobky, které by souzněly s Vámi i naší vášní. Toužíme, aby Vám naše produkty zlepšili každý Váš den. A dodaly třeba i jiskru poutu mezi Vámi a Vaším psem. Toto odhodlání nás povzbuzuje, abychom se neustále posouvali vpřed, a snažili se zlepšovat ve všem, co děláme.

Naším cílem je

O nás - page about img 4